Į pradžią Struktūra
Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centras Informacija, registracija:
(8-342)53463, (8-342)60111
Vaikų registracija:
(8-342)51328
Darbo laikas:
7.00-19.00


Mūsų adresas

Vilkaviškis,P. Jašinsko g. 2
Tel. (8 342) 51 810
Faks. (8 342) 53 387

El.paštas: pspc@vilkaviskis.lt


Darbo laikas šventiniu laikotarpiu

2020 12 22

Informuojame Jus, kad viešoji įstaiga Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centras 2021 m. sausio 2-3 dienomis

Adresu P. Jašinsko g. 2, Vilkaviškis dirbs nuo 8 iki 18 val.

Registracija tel. Nr. 8-342-53463, 8-342-60111

Psichikos sveikatos skyrius dirbs nuo 8 iki 13 val.

Registracija tel. Nr. 8-342-60114

Odontologinis skyrius dirbs nuo 8 iki 18 val.

Registracija tel. Nr. 8-342-60112

Medicinos punktai dirbs nuo 8 iki 13 val. nuotoliniu būdu

Augalų, Ramoniškių, Juodupėnų, Karalių: tel. Nr. 864049442

Arminų: tel. Nr.tel. Nr. 864049689

Alvito: tel. Nr.864061245

Karklinių, Gižų, Keturvalakių: tel. Nr. 864044509

Klampučių, Pūstapėdžių: tel. Nr. 864044510

Pajevonio: tel. Nr. 864044512

Karalkrėslio: tel. Nr. 864044513

Gražiškių : tel. Nr. 864044514

Slabadų: tel. Nr. 865531942

Pašeimenių, Piliakalnių: tel. Nr. 864044518

Bartninkų ambulatorija nedirbs, kreiptis adresu P. Jašinsko g. 2, Vilkaviškis nuo 8 iki 18 val.

Registracija tel. Nr. 8-342-53463, 8-342-60111

Pilviškių ambulatorija dirbs nuo 8 iki 13 val.

Registracija tel. Nr. 8-342-67787, 8-659-68264

EUROPOS SĄJUNGA
EUROPOS REGIONINĖS PLĖTROS FONDAS
VEIKLŪS KAIMYNAI
PSICHIATRINIŲ BEI REABILITACINIŲ PASLAUGŲ
GERINIMAS LIETUVOS IR LENKIJOS
PASIENIO REGIONE
© 2016 “Vilkaviskio pirminės sveikatos priežiūros centras”. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas:Infoluitai